0
BİYOSİDAL İLAÇLAMA & HAŞRE İLAÇLAMA

ÇEĞEL GRUP BİYOSİDAL İLAÇLAMA

Çeğel Grup İlaçlama, böceklerden kaynaklanan istilaların kısa sürede ortadan kaldırılması için profesyonel hizmetler vermekte olan bir kuruluştur. Tüm böcek, haşere, kemirgen vb. zararlı canlı türünün ortadan kaldırılması için büyük bir teçhizata ve tecrübeye sahiptir. Böcek ilaçlamaları, genellikle gerekli eğitimlerden geçmiş tecrübeli kişilerce gerçekleştirilmektedir. Firmamızın böcek ve haşereleri ortadan kaldırmak için tercih etmekte olduğu ilaçlama yöntemleri; Sıvı, kokulu, kokusuz, Jel ve Fare İstasyonlarıdır.

Bu ilaçlama yöntemleri sayesinde kısa sürede sonuca ulaşmakta olan firmamız, en etkili ilaçlama yöntemini en uygun anda tercih ederek oldukça profesyonel bir ilaçlama işlemi gerçekleştirmektedir. Bu da firmamızın güvenilirliğini artırmakta olan bir diğer özelliktir.
Yaşam alanlarımızda yaşadığımız herhangi bir böcek probleminde daha çok kişisel müdahalelerimize yöneliyor olsak da, problemin profesyonel ilaçlama ekiplerinin yardımlarıyla ortadan kaldırılması çok daha sağlıklı bir karar olacaktır. Çeğel Grup Böcek İlaçlama firmamız, kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına özen göstermekte ve bu şekilde vatandaşın sağlığını da güven altına almayı hedeflemektedir. Bu yönüyle güven kazanmakta olan firmamız, Giresun, Ordu ve Trabzon gibi büyükşehirlerde profesyonel ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

Hizmet Alanlarımız

  • Ofis İlaçlama 
  • Fırın İlaçlama 
  • Fabriaka İlaçalama 
  • Depo İlaçlama 

İlaçlamasını Yaptığımız Bazı Haşere Türleri

 

Fare İlaçlama

Fare ilaçlama konusunda bireysel yapılan mücadeleler etkili değildir. Bu tür haşerelerin ilaçlamasında kesin ve garantili çözüm için profosyonel ve Sağlık Bakanlığ onaylı firmalardan yardım alınması gerekmektedir. 

                                                                   

Pire İlaçlama

Pire ilaçlamada kesin çözüm için profesyonel ilaçlama kesinlikle zorunluluktur.  Prestij ilaçlama; en etkili ilaçlama yöntemi ve teknikleri uygulayarak, pireler için kesin sonuç garantisi vermektedir.

                                                                    

Akrep İlaçlama

Akrep ilaçlama için, haşere ilk görüldüğü anda güvenilir ve garantili çalışan ilaçlama şirketi aranmalıdır. Akrep haşeresinden kesin olarak kurtulmak için sıvı kokulu ilaçlama yöntemi yapılmalıdır.

                                                                     

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceğinden kurtulmak için, hamam böceği ilaçlama şirketleri ile irtibat kurmak doğru olacaktır. Aksi takdirde çoğalmaları da göz önünde bulundurularak verebilecekleri zararlara engel olunamaz.

                                                                      

 

Böceklerden İnsanlara Bulaşan Bazı Hastalıklar

Böcekler insanlara hastalık virüslerini çeşitli yollardan bulaştırabilirler. Kan emici böcek türleri doğrudan hastalık bulaştırır. Hamam böceği, fare, kalorifer böceği gibi haşere türleri ise yiyeceklerin üzerine, gezindikleri alanlara bırakmış oldukları salgı ve dışkı yoluyla çeşitli hastalıklara neden olurlar.

 

  • Veba
  • Humma
  • Alerjik hastalıklar
  • Cilt hastalıkları
  • Dizanteri
  • Tifüs

 

 

En Çok Görülen Zararlı Haşere Ve Fare Türleri;

Karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, kene, pire, tahta kurdu, bit, hamam böceği,eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, pamuk faresi, ev faresi, kulağakaçan böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz,kalorifer böceği, Alman hamam böceği, tesbih böceği, çekirge, güve, çatı faresi, fındık faresi gibi haşerelerdir.

Firmamız tüm böcek türlerine karşı böcek ilaçlama hizmetlerini başarı ile tamamlayarak sonuca ulaşmaktadır. Servisimiz 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır. Böceklerden kurtulmak için Müşteri temsilcilerimize gün boyu ulaşarak böcek ilaçlama için bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

Randevu ve İletişim 
Ertan Aygün 
0549 288 01 28